پنج صنعتی که با روی کار آمدن بلاک چین

پنج صنعتی که با روی کار آمدن بلاک چین زیر و رو می‌شوند بروکر فيبو گروپ کاربردهای بلاک چین از نظر عموم به بیت کوین یا همان ارز دیجیتال محدود می‌شود. حال آن که این فناوری نوظهور قابلیت‌های.

Read More

گرگ وال استریت: مرگ بیت کوین نزدیک است

گرگ وال استریت: مرگ بیت کوین نزدیک است بروکر فيبو گروپ جردن بلفورت معروف به گرگ وال استریت; در گفت‌و‌گویی ویدیویی در فیس‌بوک مرگ بیت کوین را حتمی دانست. آقای بلفورت عقیده دارد فراز و نشیب.

Read More

بنیانگذار سابق اپل: بلاک چین حباب است

بنیانگذار سابق اپل: بلاک چین حباب است; بیت کوین را دریابید ! بروکر fibogroup استیو وزنیاک یکی از بنیان‌گذاران شرکت اپل; بلاک چین را حباب خواند ولی بیت کوین را همچنان جذاب و دوست داشتنی می‌داند..

Read More

رابرت شیلر، برنده جایزه نوبل:

رابرت شیلر; برنده جایزه نوبل: بیت کوین اشتیاقی فراگیر است بروکر فيبو گروپ آنسوی مسائل اقتصادی; بیت کوین یک «حرکت اجتماعی» است که فرای «مرزها و نسل‌ها» حرکت می‌کند. این را برنده جایزه نوبل; آقای رابرت.

Read More

رابرت شیلر، برنده جایزه نوبل:

رابرت شیلر، برنده جایزه نوبل: بیت کوین اشتیاقی فراگیر است بروکر فيبو گروپ آنسوی مسائل اقتصادی، بیت کوین یک «حرکت اجتماعی» است که فرای «مرزها و نسل‌ها» حرکت می‌کند. این را برنده جایزه نوبل، آقای رابرت.

Read More

بانک‌ها درصدد راه‌اندازی ارزدیجیتال با تکنولوژی R3

بانک‌ها درصدد راه‌اندازی ارزدیجیتال با تکنولوژی R3 بروکر فيبوگروپ شاید چهار سال پیش فکر کردن به این قضیه مضحک بود اما هم اکنون توکن‌های ارزدیجیتال ممکن است وارد پلتفرم کوردا (Corda) از شرکت نرم‌افزاری R3 شوند..

Read More

آیا نوسان قیمت ارزهای دیجیتال به بیت کوین

آیا نوسان قیمت ارزهای دیجیتال به بیت کوین وابسته است بروکر fibogroup در روزهای اخیر بازار وضعیت آشفته‌ای را تجربه کرد. منتقدان می‌خندیدند; تریدرها از مهلکه می‌گریختند و حتی نگه‌دارندگان (HODLers) نیز نگران بودند که بازار.

Read More

رقیب بلاک چین در راه است

رقیب بلاک چین در راه است. بروکر فيبو گروپ در سال ۲۰۱۵ شروع به کسب محبوبیت کرد. پیش از آن; فقط به عنوان یک ساختار داده شناخته شده در زمینه بیت کوین شناخته می‌شد. اما نسل.

Read More

مخفی‌ترین راز ساتوشی

مخفی‌ترین راز ساتوشی: چرا سایز هر بلاک بیت کوین ۱ مگابایت است؟ بروکر فيبوگروپ هر کس که با نام بیت کوین آشنایی داشته باشد; از وجود مشکل محدودیت سایز بلاک و مقیاس پذیری در شبکه آن.

Read More

چرا وارن بافت و چارلی مانگر از بیت کوین متنفرند؟

چرا وارن بافت و چارلی مانگر از بیت کوین متنفرند؟ بروکر فيبو گروپ وارن بافت و چارلی مانگر در سخنانشان عظمت پادشاه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین را بارها و بارها زیر سوال برده‌اند؛ بطوری که.

Read More

پشتیبانی
ارتباط از طریق واتس آپ
ارتباط از طریق تلگرام
خرید و فروش شارژ ریالی
شماره تماس : 09356866200
ثبت تیکت